Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych ludzi połączonych wspólną pasją. Przez kilka lat wspólnej pracy doszliśmy do takiej wprawy, że nawet najtrudniejsze zadanie, jesteśmy w stanie wykonać niezawodnie i w ustalonym terminie.

 

Aktualnie pracujemy w Mińsku Mazowieckim, choć równie często zdarza nam się przebywać także w Warszawie.

 

Pracujemy zdalnie, lecz możemy również własnym autem dojechać do klienta lub gdzieś na mieście umówić się na spotkanie.

Czym się zajmujemy?

Pasjonuje nas tworzenie stron internetowych oraz wszystko co jest z nimi związane. Oprócz internetowej pasji, fascynujemy się wszystkim co związane z najnowszymi technologiami. Tablety, smartfony, smartwatche, z całą tą techniką jesteśmy na bieżąco, również po to, aby nasze strony działały poprawnie na każdym z tych urządzeń.

 

Przez kilka ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele pełnych projektów internetowych – od małych stron internetowych, po wielkie portale, pracując dla małych oraz średnich firm.

Jak wygląda współpraca?

 1. Spotkanie i uzgodnienie warunków współpracy

  Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub emailowym spotykamy się porozmawiać. W przypadku dojścia do porozumienia, uzgadniamy warunki współpracy – zakres prac, termin wykonania oraz stawkę. Podpisujemy również wstępną umowę współpracy.

  W przypadku tworzenia strony – rozpisujemy również pełną strukturę strony oraz wszelkie szczegóły z nią związane.

 2. Wstępny projekt graficzny

  Przedstawiamy wstępną wersję projektu, wykonaną zgodnie z ustalonymi wcześniej kryteriami.

 3. Ewentualne poprawki

  Po zaprezentowaniu klientowi wstępnej wersji – uzgadniamy wszelkiego rodzaju poprawki oraz ewentualne błędy, które trzeba poprawić. Zazwyczaj jest to najdłuższy etap podczas pracy. Realizację udoskonalamy do momentu, aż klient będzie w pełni zadowolony z efektu.

 4. Przedstawienie gotowego projektu

  Po etapie poprawek – klient otrzymuje od nas dostęp do pełnej wersji strony, która jest już gotowa, lecz nie jest jeszcze ogólnodostępna.

 5. Rozliczenie i finalizacja zlecenia

  Po akceptacji przedstawionego wcześniej projektu, następuje rozliczenie oraz finalizacja zlecenia. W przypadku strony internetowej, jest to opublikowanie jej pełnej wersji w Internecie.

Oczywiście jest to tylko przykładowy schemat współpracy i czasami proces realizacji wygląda zupełnie inaczej.

Wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu i zakresu wykonywanej przez nas pracy.

 • Gwarancja

  W przypadku ewentualnych błędów lub problemów po finalizacji – jesteśmy do dyspozycji klienta. I jeżeli zdarzyłoby się, że wynikną jakieś nieprzewidziane błędy lub problemy – naprawiamy je w ekspresowym tempie, bez żadnych dodatkowych opłat. Jest to gwarancja wykonanych przez nas usług na najwyższym poziomie.

 • Jakość

  To u nas podstawa i coś na co kładziemy największy nacisk. Wykonując naszą pracę zawsze gwarantujemy najwyższą jakość, z dbałością o każdy szczegół.

 • Indywidualne podejście do klienta

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a każdy szczegół projektu jest omawiany z klientem i w razie potrzeby modyfikowany tak, aby współpraca między nami przebiegała pomyślnie.

 • Nic nas nie ogranicza

  Jeśli zajdzie potrzeba – jesteśmy w stanie pracować w nocy, w święta, zdalnie, u klienta w biurze, na drugim końcu Polski lub w każdy inny możliwy sposób – podsumowując nie znamy barier i na tą chwilę ogranicza nas tylko czas i wyobraźnia.

 • Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

  Koszt stworzenia strony internetowej oraz każdego innego zlecenia, zależy od wielu czynników i bez dokładnego poznania szczegółów zlecenia nie jesteśmy w stanie określić, ile będzie kosztować jego realizacja. Wykonanie strony internetowej może kosztować 6 000 zł, a może i ponad 30 000 zł. Wszystko zależy od wielkości i specyfikacji zlecenia, wymagań klienta oraz terminu realizacji.

 • Legalność

  Jesteśmy legalnie działającą firmą. Prowadzimy zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. Warto również dodać, że jesteśmy płatnikami VAT, dzięki czemu na wszystkie nasze usługi wystawiamy pełną fakturę VAT 23%.